Jesteśmy olsztyńskim autoryzowanym serwisem marek Volkswagen Osobowe oraz Volkswagen Dostawcze. Świadczymy pełen zakres usług w zakresie napraw mechanicznych i diagnostyki samochodowej samochodów marki Volkswagen. Wykorzystujemy nowoczesny , zalecany przez markę, sprzęt diagnostyczny oraz dedykowane narzędzia specjalistyczne. Dbamy o najwyższy poziom kwalifikacji naszych pracowników oraz o komfort naszych klientów w trakcie przekazania samochodu na czynności serwisowe w Nord Auto.

Czuwamy nad wierną zgodnością przebiegu naprawy powierzonych nam samochodów z technologią napraw zalecaną przez producenta. Troszczymy się o detale. Posiadamy nowe samochody zastępcze na czas naprawy oraz wygodną poczekalnię z możliwością udostępnienia klientom osobnego biura z WIFI do spokojnej pracy na czas naprawy auta.

Stosujemy wszystkie rabaty na usługi i części serwisowe, oferowane przez Volkswagen Osobowe i Dostawcze – dlatego w naszym serwisie znajdą optymalną ofertę dla siebie zarówno właściciele samochodów nowych – jak też tych nieco starszych.

Wszystkie nasze usługi są objęte gwarancją. Potwierdzenie ich wykonania w naszym ASO zawsze znajdzie swoje miejsce w centralnej bazie historii serwisowania auta.

Odkryj naszą ofertę!

 Al. Warszawska 117d, Olsztyn
+48 (89) 512 00 70
serwis.vw@nordauto.com.pl

Serwis Zawieszenia Volkswagen Olsztyn

Serwis Skrzyni DSG Volkswagen Olsztyn

Serwis Klimatyzacji Volkswagen Olsztyn

Akumulator Volkswagen Olsztyn

Naprawa i wymiana rozrządu Volkswagen Olsztyn