Ekotorebka z Nord Auto

Oprócz bezpiecznej i trwałej naprawy – naszą misją jest również edukacja. Uświadamiamy, jak skomplikowane procesy i unikatowe umiejętności potrzebne są do wykonania z pozoru prostych napraw. Jak ważna jest praca zespołowa i wyszkolenie personelu. Opowiadamy i pokazujemy, dlaczego tak ważne jest robić to co robimy, dobrym i bezpiecznym sprzętem, z poszanowaniem środowiska naturalnego.

W roku 2023 Nord Auto w Olsztynie ( w tym serwis blacharsko-lakierniczy) odwiedziło blisko 500 przedszkolaków i uczniów z Olsztyna i okolic. Dzieci w towarzystwie swoich opiekunów obejrzały nasz salon sprzedaży, hale warsztatowe, magazyn, myjnie, blacharnię i lakiernię. Miały okazję przyjrzeć się z bliska naprawom, zajrzeć pod maskę samochodu, obejrzeć specjalistyczne narzędzia i urządzenia. Chętnie też korzystały z możliwości zadawania pytań. Często zaskakująco mądrych i bardzo wnikliwych.

Aby połączyć dziecięcą ciekawość, pomysłowość i zapał – w tym roku zaproponowaliśmy naszym najmłodszym gościom zaprojektowanie naszej firmowej torebki w konkursie „Ekotorebka Junior Design”. Zadaniem dzieci było ozdobienie papierowych torebek swoim rysunkiem – tak by powstała jedyna w swoim rodzaju torebka promująca Nord Auto, którą następnie przekażemy naszym kontrahentom, partnerom oraz klientom. Torebki wyszły super. Przedszkola młodych artystów otrzymały nagrody. Zresztą sami zobaczcie.